[ חזרה לגלרייה ]

101
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

אודות אופק עסקי


אופק עסקי מתמחה בהבראת עסקים ובגיבוש תוכניות עסקיות  


תוכנית עסקית
לא לכל מיזם ולא לכל עסק יש זכות קיום. הסיבות לכך רבות – העדר היתכנות טכנולוגית או עסקית, העדר ניסיון של היזם, חוסר בשלות של השוק ועוד. הבשורה הטובה היא כי בדרך כלל ניתן לזהות מצב כזה כבר בשלב מקדמי, עוד בטרם הושקעו בו זמן וכסף.
מהצד השני ניתן לומר בבירור כי גם עסק בעל סיכויי הצלחה מובהקים עשוי בנקל להיכשל רק משום שנתיב הפעולה לא היה נכון. קביעת הנתיב ושלבי המיזם הינה אחת מהחוליות החשובות והקריטיות בהקמת מיזם. זו למעשה הליבה של תוכנית עסקית.
השאלה הראשונה עליה יש לענות היא שאלת ה- 'אם' - האם המיזם אכן עונה על צורך אמיתי, מסוגל לספק אותו, להגיע אל קהל היעד בתמחור מתאים ולהתמודד עם התחרות.
רק לאחר מכן ניתן לענות על שאלת ה- 'איך' אשר התשובה לה תקבע את הנתיב שיבטיח את הסיכויים הגבוהים ביותר להצלחה.  


תוכנית הבראה
חילוץ עסק ממשבר מהווה מהלך קריטי עבור העסק ובעליו.
כשלון יגרום לקריסה כוללת, לפיכך התהליך מחייב הובלה מקצועית ואובייקטיבית, חדה וברורה, אסרטיבית ומסורה, לצד ניסיון עשיר, ראיה מרחבית וחשיבה 'מחוץ למסגרת'.
במקרים רבים, חברה שנקלעה לקשיים מצויה במצב בו הבנקים סגרו את הברז, הספקים איבדו את האמון והעובדים מחפשים מקום עבודה חדש.
המצב מחייב גיבוש תוכנית הבראה מקצועית ומדויקת, כזו שתגרום לכל הגורמים להבין שהמצב בשליטה ושהחברה צועדת קדימה אל אופק בטוח. כל טעות עשויה להמיט אסון על העסק ולסתום את הגולל על סיכויי הבראתו.
אולם חילוץ העסק מהצרה בה הוא נמצא אינו מבטיח שהעסק לא יחזור למצב זה שוב. לפיכך חובה ליישם כחלק מתוכנית ההבראה גם תוכנית התייעלות שתבטיח שמשאביו ונכסיו של העסק (המוחשיים והבלתי מוחשיים) מכוונים באופן המדויק ביותר במטרה למצות את הפוטנציאל העסקי שלו.
הבראת עסק מחייבת התמחות בפיננסים, בשיווק ומכירות, בארגון ושיטות עבודה, בניהול משא ומתן וביכולת ייצוג הולם ומשכנע מול בנקים ונושים.  


ה- 'אני מאמין' שלנו
חברת אופק עסקי ליוותה בהצלחה עשרות רבות של יזמים, מיזמים, חברות בקשיים ועסקים מצליחים בתהליכים שונים של יעוץ עסקי

הסיבה לשיעור ההצלחה הגבוה נובע מהמסירות ומהמחויבות שלנו לתהליך.
  • אנו משקיעים את כל המאמץ ותשומת הלב הנדרשים מאיתנו לצורך השגת היעדים
  • אנו מספקים פתרון כולל, מקצה לקצה ובכלל זה הכנה, הכוונה וליווי אישי של היזם
  • אנו נמנעים מהעסקת יועצים חסרי ניסיון אשר מבצעים את העבודה במקומנו
  • אנו מגבשים תוכנית עסקית אך ורק למיזמים בהם אנו מאמינים
  • אנו מכוונים מטרה אחת – השגת תוצאות!חברת אופק עסקי מנוהלת על ידי יניב רוסו, מהנדס תעשייה וניהול (B.Sc) ומוסמך במנהל עסקים (M.B.A).
ליניב ניסיון של 20 שנים בהם ניהל בהצלחה עסקים אותם ייסד בעצמו, גיבש תוכניות עסקיות ותוכניות הבראה והתייעלות עבור חברות בקשיים אותם ליווה, עסק בגיוסי הון, מיזוגים ורכישות וכן הוביל מהלכים עסקיים משמעותיים.
במקרים מסוימים מבצעת החברה השקעות בעסקים פעילים או בפרויקטים קצרי טווח, בעצמה או באמצעות משקיעים חיצוניים מטעמה.


[ חזרה לגלרייה ]
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha