[ חזרה לגלרייה ]

96
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

אסטרטגיה ופיתוח עסקי


לכל עסק צריכה להיות אסטרטגיה. תפקידה של האסטרטגיה היא לתחם את המאמץ של העסק לצורך השגת מטרותיו, ולמקדו כך שיניב את מקסימום התוצרת. אסטרטגיה טובה תצליח גם ליצור בידול של העסק מעסקים אחרים, ובמקרים מסוימים להקנות לו כוחות מותגים. הטקטיקה בה העסק נוקט היא נגזרת של האסטרטגיה שלו. היא תגדיר, למשל, לאיזה קהל לקוחות יש למכור, מתי, באילו מחירים, ועוד.
במסגרת זו, השירות שלנו מתמקד בבחירת האסטרטגיה, שתתאים לעסק, לתחום בו הוא פועל, וחשוב מכל – ליכולת של הבעלים של העסק לאמצה. בחירת האסטרטגיה מבוצעת באמצעות סיעור מוחות שאנו עורכים עם לקוחותינו, למידת השוק, בדיקות כלכליות, ועריכת תחזיות רב שנתיות לתוצאות יישומה (רווח והפסד, תזרים מזומנים ועוד).
לאחר בחירת האסטרטגיה, אנו מגבשים את התוכנית להוצאתה לפועל - טקטיקה.  

כל עסק, בכדי להתקדם ולהתפתח צריך לעצור מפעם לפעם, להביט סביב ולזהות את השינויים שחלו אצלו ומסביבו (כניסת/ יציאת מתחרים, שווקים חדשים, צרכים חדשים אצל קהל הלקוחות, שינויים משמעותיים במחירי חומרי גלם וכדו'). במקרים רבים שינויים מעין אלו מהווים הזדמנות לפיתוח עסקי אשר יביא לקפיצת מדרגה של העסק. בכל איום ניתן למצוא הזדמנות וכל חולשה ניתן להפוך לחוזקה. יכולת הניתוח של המצב הקיים על האיומים, ההזדמנויות, העוצמות והחולשות של העסק ביחס לסביבה בה הוא פועל, קבלת ההחלטות האופרטיביות הנכונות ויישומן כהלכה עומדים בבסיס שירותי הפיתוח עסקי המקצועי שנדאג לספק לכם לצורך ביצוע קפיצת המדרגה המיוחלת. פיתוח עסקי מכוון מטרה ויעיל נסמך על ידע רחב וניסיון עשיר אותו נביא עמנו.

[ חזרה לגלרייה ]
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha