נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : אופק בר

יניב רוסו, מנכ"ל, יועץ עסקי | מומחה בתחום הבראת חברות| אופק ייעוץ עסקי

מהנדס תעשייה וניהול (B.Sc) ומוסמך במנהל עסקים (M.B.A). מומחה להבראת עסקים ולגיבוש תוכניות עסקיות. יזמות וניהול ליניב 20 שנות ניסיון בהן יזם, הקים וניהל בהצלחה עסקים מתחומים מגוונים. בכלל זה הקים והיה שותף לניהול של מפעל יצרני... (קרא עוד...)

אודות אופק עסקי

אופק עסקי מתמחה בהבראת עסקים ובגיבוש תוכניות עסקיות   תוכנית עסקיתלא לכל מיזם ולא לכל עסק יש זכות קיום. הסיבות לכך רבות – העדר היתכנות טכנולוגית או עסקית, העדר ניסיון של היזם, חוסר בשלות של השוק ועוד. הבשורה... (קרא עוד...)

הערכת שווי חברות

הערכת שווי של חברה נדרשת בעיקר על מנת לאפשר גיוס משקיע או קונה, או לצורך גיוס מימון עבורה. השירות שלנו בתחום זה כולל ניתוח של מצבה הכספי של החברה, נכסיה, התחייבויותיה, תוצאות פעילותה, ותחזית תזרים המזומנים שהיא מסוגלת... (קרא עוד...)

הבראת חברות בקשיים

תכניות הבראה נדרשות כאשר הכנסותיו של העסק נמוכות מהוצאותיו לאורך זמן, משמע כשהעסק בהפסדים מתמשכים. בהנחה שקיימת הצדקה כלכלית לקיומו של העסק (דבר הטעון בדיקה), עיקר פעילותינו מתמקדת בביצוע המהלכים הבאים: בדיקת מקור... (קרא עוד...)

אופק עסקי

מוסמכת במנהל עסקים (M.B.A). מומחית לשיווק באינטרנט ולקידום אתרים ברשת. תחומי התמחותה של פני כוללים שיווק של שירותים, מוצרים ועסקים באמצעות תוכניות שותפים (affiliate marketing), מחקרי מילות מפתח, כתיבת תכנים שיווקיים, כתיבת תכנים... (קרא עוד...)

שיפטאורגינייזר

לכבוד אופק-בר השקעות ויניב רוסו, רצינו להודות על התהליך שעברנו יחד. לקחת אותנו, שיפטאורגינייזר, חברה די בחיתוליה שמרגישה אבודה אל מול העולם העסקי הגדול והתובעני ושפכת אור. עברנו מספר לא מבוטל של פגישות בהן: "חתכת" אותנו... (קרא עוד...)

רב נוי

רב-נוי הנה חברה ותיקה, שעוסקת בשני העשורים האחרונים בגינון מקצועי של גגות ומרפסות. המעבר שעשתה מהגינון המוסדי לגינון הפרטי, במקביל לתמורות בשוק, הצריך שינויים רבים הן בגישה והן בדרכי הפעולה של העסק.   היועץ יניב רוסו... (קרא עוד...)

Profit

בספטמבר 2011 פנינו לחברת אופק בר השקעות בע"מ אל יניב רוסו, וזאת על מנת לבחון אפשרויות להתרחבות של העסק. הגענו עם מספר רעיונות, לפני שהתחלנו קודם כל יניב בחן את הפעילות העסקית הקיימת וניתח אותה בצורה יעילה, נכונה ויש לציין... (קרא עוד...)

StoryBoard

אל יניב הגענו בשעה שהעסק שלנו היה בצומת משמעותית והיינו זקוקים להכוונה מהירה, פרקטית ונחושה. מישהו שישאל את השאלות הנכונות, יסתכל בעיניים אובייקטיביות על כל האינפורמציה והמספרים וייתן את חוות דעתו והרעיונות שלו על... (קרא עוד...)

קראטה גוג'ו ריו

שלום יניב, תודה על העזרה, על הרעיון, על ההבנה של דברים שאני לא ראיתי. תודה על הסיוע המעשי! אני מצליח לעשות הרבה דברים שרציתי וגם לעמוד בהרבה דברים שחשבתי שאעמוד! עכשיו אני צריך להציב מטרות חדשות ומשימות חדשות. אני מאוד... (קרא עוד...)

TicketNet

לפני שנה זיהיתי הזדמנות לפתיחת עסק.עד אותו יום הייתי שכיר ולא היה לי שמץ של מושג איך מתחילים והכי חשוב איך יודעים האם שווה בכלל להיכנס להרפתקה כזו.באותו שלב הבנתי שאני חייב למצוא מישהו שיוכל לעזור ולייעץ לי ... (קרא עוד...)

RoaBar

שלום רב! שמי אבישי והנני יזם פרטי. פניתי ליניב מתוך מטרה לכתוב תוכנית עסקית עבור המיזם שלי. כחלק משיטוטי באינטרנט בחיפוש אחר יועץ עסקי נתקלתי באתר של יניב והחלטתי ליצור קשר. לאחר פגישה עם מספר לא קטן של יועצים נפגשתי עם... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית למיזמי אינטרנט

מיזם שעוסק או מתעתד לעסוק בעולם האינטרנט חייב לקחת בחשבון מכלול שלם של פרמטרים המהווים, כולם יחד וכל אחד לחוד, מקשה אחת שחייבת להשתלב ולנגן בהרמוניה ובאחידות. בהקמת מיזם אינטרנט, בין אם הוא בא לספק מענה לעולם התוכן... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית מקצועית ואובייקטיבית

כשיזם מבקש לגבש תכנית עסקית הוא בדרך כלל מונע מהרצון לוודא שהרעיוןשהתווה 'מחזיק מים' ובעל פוטנציאל להרוויח ולעתים גם מהצורך בגיוס הון   10 גורמי המפתח להצלחתה של תוכנית עסקית: תוכנית עסקית טובה מתחילה בהגדרה... (קרא עוד...)

ניהול תזרים מזומנים

80% מהכישלונות העסקיים נובעים מניהול תזרים מזומנים כושל!  עסקים רבים סובלים מלחצים פיננסיים כתוצאה מהעדר ניהול כספים ואלו עלולים להוביל לקריסה! הפתרון: ניהול מקצועי ופשוט של תזרים המזומניםניהול תזרים מזומנים... (קרא עוד...)

שירותי שיווק עסקים במיקור חוץ

שיווק בעסקים בינוניים-קטנים: ציון נכשל פעילות שיווקית הינה קריטית עבור כל עסק שמעוניין להצליח בטווח הארוך. לא ניתן להתייחס לפעילות שיווקית כהוצאה של העסק אלא כהשקעה לצורך יצירת ביקוש והכנסות בעתיד. עסקים גדולים עם... (קרא עוד...)

השקעות וגיוס משקיעים

מטבע הדברים, השירותים שלנו עומדים במרכזו של משולש: יזם, רעיון, השקעה.כשאנו מזהים התאמה בין היזם והרעיון, לבין משקיעים פוטנציאליים עמם אנו עובדים, אנחנו עורכים את החיבור.במקרים מסוימים, ועל פי מדיניותנו, אנו גם משקיעים... (קרא עוד...)

ליווי ויצוג בנקאי

בנק הוא ספק לכל דבר ועניין וכך יש להתייחס אליו. ככל שתדע לנהל ולהציג את עסקיך בצורה טובה כמו גם ככל שתשרה על הבנקאי תחושה של בטחון ושיש על מי לסמוך, כך הוא יסכים ללכת לקראתך בהעמדת מסגרות האובליגו הנדרשות לעסק ובמחירים... (קרא עוד...)

ליווי עסקים

מניסיוננו, קיומן של אסטרטגיה ושל תכנית עסקית (או תכנית פעולה) טובות, אינן מבטיחות הצלחה. הן מהוות רק שלב ראשון, מתוך מספר רב של שלבים, אותם יש לבצע על מנת להשיג את מטרות העסק. מרבית העסקים שאינם ממריאים, כושלים דווקא... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית

גיבוש תכנית עסקית למטרת בחינת רעיון, יוזמה, או פעילות עסקית מהותית (כגון כניסה לתחומי פעילות חדשים, מיזוגים, רכישת חברות/פעילויות). התכנית העסקית כוללת את כל המרכיבים הקריטיים, הנדרשים לצורך יישום מוצלח של יזמה, רעיון או... (קרא עוד...)


* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha