נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : הבראת עסקים

יניב רוסו, מנכ"ל, יועץ עסקי | מומחה בתחום הבראת חברות| אופק ייעוץ עסקי

מהנדס תעשייה וניהול (B.Sc) ומוסמך במנהל עסקים (M.B.A). מומחה להבראת עסקים ולגיבוש תוכניות עסקיות. יזמות וניהול ליניב 20 שנות ניסיון בהן יזם, הקים וניהל בהצלחה עסקים מתחומים מגוונים. בכלל זה הקים והיה שותף לניהול של מפעל יצרני... (קרא עוד...)

הבראת חברות בקשיים

תכניות הבראה נדרשות כאשר הכנסותיו של העסק נמוכות מהוצאותיו לאורך זמן, משמע כשהעסק בהפסדים מתמשכים. בהנחה שקיימת הצדקה כלכלית לקיומו של העסק (דבר הטעון בדיקה), עיקר פעילותינו מתמקדת בביצוע המהלכים הבאים: בדיקת מקור... (קרא עוד...)

שירותי שיווק עסקים במיקור חוץ

שיווק בעסקים בינוניים-קטנים: ציון נכשל פעילות שיווקית הינה קריטית עבור כל עסק שמעוניין להצליח בטווח הארוך. לא ניתן להתייחס לפעילות שיווקית כהוצאה של העסק אלא כהשקעה לצורך יצירת ביקוש והכנסות בעתיד. עסקים גדולים עם... (קרא עוד...)

ליווי עסקים

מניסיוננו, קיומן של אסטרטגיה ושל תכנית עסקית (או תכנית פעולה) טובות, אינן מבטיחות הצלחה. הן מהוות רק שלב ראשון, מתוך מספר רב של שלבים, אותם יש לבצע על מנת להשיג את מטרות העסק. מרבית העסקים שאינם ממריאים, כושלים דווקא... (קרא עוד...)

ניהול עסק - תמרורי אזהרה | אופק ייעוץ עסקי

ניהול עסק: תמרורי אזהרה - לקראת משבר... שיחת הטלפון מהבנקאי- Wake Up Callיזמים רבים מוצאים עצמם ביום מן הימים, לאחר שנות עבודה רבות, אינטנסיביות וקשות במצב בו העסק שלהם מדשדש במקום, מסרב לנוע קדימה ובמקום זאת נע בכבדות במעלה... (קרא עוד...)

אופק עסקי

מוסמכת במנהל עסקים (M.B.A). מומחית לשיווק באינטרנט ולקידום אתרים ברשת. תחומי התמחותה של פני כוללים שיווק של שירותים, מוצרים ועסקים באמצעות תוכניות שותפים (affiliate marketing), מחקרי מילות מפתח, כתיבת תכנים שיווקיים, כתיבת תכנים... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית

גיבוש תכנית עסקית למטרת בחינת רעיון, יוזמה, או פעילות עסקית מהותית (כגון כניסה לתחומי פעילות חדשים, מיזוגים, רכישת חברות/פעילויות). התכנית העסקית כוללת את כל המרכיבים הקריטיים, הנדרשים לצורך יישום מוצלח של יזמה, רעיון או... (קרא עוד...)

אודות אופק עסקי

אופק עסקי מתמחה בהבראת עסקים ובגיבוש תוכניות עסקיות   תוכנית עסקיתלא לכל מיזם ולא לכל עסק יש זכות קיום. הסיבות לכך רבות – העדר היתכנות טכנולוגית או עסקית, העדר ניסיון של היזם, חוסר בשלות של השוק ועוד. הבשורה... (קרא עוד...)

רב נוי

רב-נוי הנה חברה ותיקה, שעוסקת בשני העשורים האחרונים בגינון מקצועי של גגות ומרפסות. המעבר שעשתה מהגינון המוסדי לגינון הפרטי, במקביל לתמורות בשוק, הצריך שינויים רבים הן בגישה והן בדרכי הפעולה של העסק.   היועץ יניב רוסו... (קרא עוד...)

10 כללים להכנת תוכנית עיסקית

הכלליםתוכנית עיסקית, כשמה כן היא, מיועדת להוות הבסיס לתכנון מיזם חדש, פעילות חדשה בעסק קיים או הקמת עסק חדש. לפני כניסה לעסק חדש או לפעילות חדשה, רצוי מאד לבחון את פוטנציאל העסק או הפעילות באמצעות בניית תוכנית עיסקית... (קרא עוד...)

ניהול תזרים מזומנים | אופק ייעוץ עסקי

ניהול תזרים מזומנים - חובה בכל עסק!כלי ניהול ובקרה רבים ומגוונים מוצעים בשוק לניהול מקצועי של העסק אולם כלי לניהול תזרים מזומנים הינו מהחשובים שבהם אם לא החשוב ביותר. למרבית סוגי העסקים, ניהול תזרים מזומנים מהווה תנאי... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית לסטארט-אפ | אופק ייעוץ עסקי

תוכנית עסקית לסטארט-אפהכנת תוכנית עסקית היא עניין מורכב, הדורש הבנה רב תחומית, ניסיון פרקטי ויכולת ניתוח וחילוץ העיקר מהטפל. על מנת לכתוב תוכנית עסקית מקצועית נדרשת מומחיות בשיווק וערוצי הפצה, תפעול ולוגיסטיקה, כספים... (קרא עוד...)

הטעיית תזרים המזומנים על הרווח והפסד של העסק | אופק ייעוץ עסקי

הטעיית תזרים המזומנים על הרווח והפסד של העסקיניב רוסו, העיר TheMarker7/03/2008עסקים רבים מתקשים לעמוד בתשלומים השוטפים בעוד רו"ח טוען כי הם מרוויחים. מנגד, אחרים יחושו שמצב העסק טוב יותר מכפי שהוא באמת ויתפתו להיכנס להרפתקאות... (קרא עוד...)

אילו סיכונים עומדים בפני עסק בצמיחה | אופק ייעוץ עסקי

הסיכונים העומדים בפני עסק בצמיחהיניב רוסו, העיר TheMarker14/03/2008 מרבית העסקים, קטנים כגדולים, החלו את דרכם ביזם בעל רעיון, חלום, נחישות, מוטיבציה וניסיון שצבר ממקומות עבודתו הקודמים. חלקם אף סחפו איתם מספר לקוחות אותם שרתו... (קרא עוד...)

מצב ההתחייבויות בבנק | אופק ייעוץ עסקי

האם מצב ההתחייבויות בבנק משקף את מצב העסק?יניב רוסו, העיר TheMarker18/04/2008 באין כלי ניהול ובקרה טובים ומהימנים ימצא עצמו בעל העסק נסמך על סימפטומים שאינם בהכרח מייצגים, ומהם יסיק לגבי מצבו הפיננסי. אחד העיקריים שבהם הוא מצב... (קרא עוד...)

ניהול תזרים מזומנים

80% מהכישלונות העסקיים נובעים מניהול תזרים מזומנים כושל!  עסקים רבים סובלים מלחצים פיננסיים כתוצאה מהעדר ניהול כספים ואלו עלולים להוביל לקריסה! הפתרון: ניהול מקצועי ופשוט של תזרים המזומניםניהול תזרים מזומנים... (קרא עוד...)

9אסטרטגיה ופיתוח עסקי

לכל עסק צריכה להיות אסטרטגיה. תפקידה של האסטרטגיה היא לתחם את המאמץ של העסק לצורך השגת מטרותיו, ולמקדו כך שיניב את מקסימום התוצרת. אסטרטגיה טובה תצליח גם ליצור בידול של העסק מעסקים אחרים, ובמקרים מסוימים להקנות לו כוחות... (קרא עוד...)

השקעות וגיוס משקיעים

מטבע הדברים, השירותים שלנו עומדים במרכזו של משולש: יזם, רעיון, השקעה.כשאנו מזהים התאמה בין היזם והרעיון, לבין משקיעים פוטנציאליים עמם אנו עובדים, אנחנו עורכים את החיבור.במקרים מסוימים, ועל פי מדיניותנו, אנו גם משקיעים... (קרא עוד...)

גל רז, שירותי חשבות במיקור חוץ

רואת חשבון מוסמכת (C.P.A), מוסמכת במנהל עסקים (M.B.A) שירותי חשבות (outsourcing) לעסקים וחברות קטנות ובינוניות אשר היקף הפעילות שלהן אינו מצדיק העסקת חשב in house. שירותי החשבות המקנים כלים ופתרונות יעילים לבעל העסק כוללים: ... (קרא עוד...)

הבראת עסקים במשבר

 נגבש עבור העסק שלך תוכנית הבראה חדה וברורה, שתחלץ אותך מהמשבר ותעביר אותך לרווחיות, שגשוג והצלחה!     ניהול עסק והובלתו להצלחה ולשגשוג - זו משימה מורכבת ומאתגרת. ולכן, לא מעט עסקים מוצאים עצמם במצוקה כלכלית... (קרא עוד...)


* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha