נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : חברה בקשיים

הבראת חברות בקשיים

תכניות הבראה נדרשות כאשר הכנסותיו של העסק נמוכות מהוצאותיו לאורך זמן, משמע כשהעסק בהפסדים מתמשכים. בהנחה שקיימת הצדקה כלכלית לקיומו של העסק (דבר הטעון בדיקה), עיקר פעילותינו מתמקדת בביצוע המהלכים הבאים: בדיקת מקור... (קרא עוד...)

יניב רוסו, מנכ"ל, יועץ עסקי | מומחה בתחום הבראת חברות| אופק ייעוץ עסקי

מהנדס תעשייה וניהול (B.Sc) ומוסמך במנהל עסקים (M.B.A). מומחה להבראת עסקים ולגיבוש תוכניות עסקיות. יזמות וניהול ליניב 20 שנות ניסיון בהן יזם, הקים וניהל בהצלחה עסקים מתחומים מגוונים. בכלל זה הקים והיה שותף לניהול של מפעל יצרני... (קרא עוד...)

אופק עסקי| הדרך הבטוחה להתפתחות ארגונית

ייעוץ עסקי - הדרך הבטוחה להתפתחות ארגונית התפתחות ארגונית נועדה לשפר את ההישגים של חברות או עסקים ובהתמודדות עם שינויים ארגונים חיוניים בתוך החברה ומחוצה לה. פיתוח ארגוני נועד לאפשר לכל ארגון או חברה לשמור על יציבות... (קרא עוד...)

אופק בר יעוץ עסקי ~ ייעוץ עסקי | הבראת חברות | חברות בקשיים

  תוכנית הבראה: חבל ההצלה האחרון של עסק המצוי בקשיים פיננסיים - הבראת חברות מרבית בעלי העסקים מתעוררים לצורך בגיבוש תוכנית הבראה בדקה ה- 90, כאשר המצב כבר כמעט ללא שליטה, הבנקים מראים סימני עצבנות, הספקים מפנים עורף,... (קרא עוד...)

אודות אופק עסקי

אופק עסקי מתמחה בהבראת עסקים ובגיבוש תוכניות עסקיות   תוכנית עסקיתלא לכל מיזם ולא לכל עסק יש זכות קיום. הסיבות לכך רבות – העדר היתכנות טכנולוגית או עסקית, העדר ניסיון של היזם, חוסר בשלות של השוק ועוד. הבשורה... (קרא עוד...)

שיפטאורגינייזר

לכבוד אופק-בר השקעות ויניב רוסו, רצינו להודות על התהליך שעברנו יחד. לקחת אותנו, שיפטאורגינייזר, חברה די בחיתוליה שמרגישה אבודה אל מול העולם העסקי הגדול והתובעני ושפכת אור. עברנו מספר לא מבוטל של פגישות בהן: "חתכת" אותנו... (קרא עוד...)

רב נוי

רב-נוי הנה חברה ותיקה, שעוסקת בשני העשורים האחרונים בגינון מקצועי של גגות ומרפסות. המעבר שעשתה מהגינון המוסדי לגינון הפרטי, במקביל לתמורות בשוק, הצריך שינויים רבים הן בגישה והן בדרכי הפעולה של העסק.   היועץ יניב רוסו... (קרא עוד...)

TicketNet

לפני שנה זיהיתי הזדמנות לפתיחת עסק.עד אותו יום הייתי שכיר ולא היה לי שמץ של מושג איך מתחילים והכי חשוב איך יודעים האם שווה בכלל להיכנס להרפתקה כזו.באותו שלב הבנתי שאני חייב למצוא מישהו שיוכל לעזור ולייעץ לי ... (קרא עוד...)

אופק עסקי | ייעוץ ארגוני - חיצוני או פנימי?

יעוץ ארגוני - חיצוני או פנימי? ייעוץ ארגוני הינו תחום מקצועי שבמסגרתו נבחנים הארגון, היחסים והתהליכים המתקיימים בו. מטרתו של היעוץ לאבחן את המצב על מנת להביא לשינוי ולשיפור המצב הקיים, לייעל ולהצמיח את הארגון, וליצור... (קרא עוד...)

סיפור מקרה, תוכנית הבראה | אופק ייעוץ עסקי

סיפור מקרה, תוכנית הבראה כשנפגשנו לראשונה היה די ברור לו שטוב כבר לא יכול לצאת מזה. העסק כבר לא יחזור לקדמותו. המצב התדרדר מחודש לחודש, שיחות טלפון ודרישות הבהרה מהבנק הפכו לתכופות ולאחרונה אף לוו ברמיזות מאיימות משהו.... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית לסטארט-אפ | אופק ייעוץ עסקי

תוכנית עסקית לסטארט-אפהכנת תוכנית עסקית היא עניין מורכב, הדורש הבנה רב תחומית, ניסיון פרקטי ויכולת ניתוח וחילוץ העיקר מהטפל. על מנת לכתוב תוכנית עסקית מקצועית נדרשת מומחיות בשיווק וערוצי הפצה, תפעול ולוגיסטיקה, כספים... (קרא עוד...)

כיצד מגבשים תכנית עסקית | אופק ייעוץ עסקי

שלב ראשוני- בחינת התנאים הקריטיים להצלחה   לכל עסק, בכל תחום, יש מספר תנאים קריטיים שאמורים להתמלא על מנת שהיוזמה תצליח. האם אתם יודעים מהם? האם אתם עומדים בהם? בחינת תנאים קריטיים להצלחת תכנית עסקית   לכל מהלך עסקי... (קרא עוד...)

הערכת שווי חברות

הערכת שווי של חברה נדרשת בעיקר על מנת לאפשר גיוס משקיע או קונה, או לצורך גיוס מימון עבורה. השירות שלנו בתחום זה כולל ניתוח של מצבה הכספי של החברה, נכסיה, התחייבויותיה, תוצאות פעילותה, ותחזית תזרים המזומנים שהיא מסוגלת... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית למיזמי אינטרנט

מיזם שעוסק או מתעתד לעסוק בעולם האינטרנט חייב לקחת בחשבון מכלול שלם של פרמטרים המהווים, כולם יחד וכל אחד לחוד, מקשה אחת שחייבת להשתלב ולנגן בהרמוניה ובאחידות. בהקמת מיזם אינטרנט, בין אם הוא בא לספק מענה לעולם התוכן... (קרא עוד...)

פרק 5 - מכירות בשחור זה מסוכן

היקף ההון השחור בישראל נאמד ב-140 מיליארד שקלים בשנה,כרבע מהתוצר הלאומי הגולמי. להון השחור השלכות מרחיקות לכת על המצב הכלכלי במדינה ועל החברה בכללותה אולם לא רק.לתופעת המכירה בשחור עשויה להיות השפעה מסוכנת על העסק עד כדי... (קרא עוד...)

פרק 23 - אלטרנטיבה להפחתת נקודת האיזון

נקודת האיזון היא ההכנסה שעל העסק לייצר מדי חודש כדי להתאזן עם הוצאותיו,כלומר סך ההכנסה שבו הרווח וההפסד מתאפסים.  נקודת האיזון מחושבת לפי נוסחה פשוטה הכוללת שני פרמטרים בלבד: שיעור הרווח הגולמי סך ההוצאות... (קרא עוד...)

אופק עסקי

מוסמכת במנהל עסקים (M.B.A). מומחית לשיווק באינטרנט ולקידום אתרים ברשת. תחומי התמחותה של פני כוללים שיווק של שירותים, מוצרים ועסקים באמצעות תוכניות שותפים (affiliate marketing), מחקרי מילות מפתח, כתיבת תכנים שיווקיים, כתיבת תכנים... (קרא עוד...)

גל רז, שירותי חשבות במיקור חוץ

רואת חשבון מוסמכת (C.P.A), מוסמכת במנהל עסקים (M.B.A) שירותי חשבות (outsourcing) לעסקים וחברות קטנות ובינוניות אשר היקף הפעילות שלהן אינו מצדיק העסקת חשב in house. שירותי החשבות המקנים כלים ופתרונות יעילים לבעל העסק כוללים: ... (קרא עוד...)

הבראת עסקים במשבר

 נגבש עבור העסק שלך תוכנית הבראה חדה וברורה, שתחלץ אותך מהמשבר ותעביר אותך לרווחיות, שגשוג והצלחה!     ניהול עסק והובלתו להצלחה ולשגשוג - זו משימה מורכבת ומאתגרת. ולכן, לא מעט עסקים מוצאים עצמם במצוקה כלכלית... (קרא עוד...)

אופק עסקי ~ ייעוץ עסקי, בניית תוכנית עסקית למינוף העסק להצלחה

אופק עסקי מתמחה בגיבוש תכנית הבראה, תוכנית עסקית   בניית תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת התוכנית תהווה בסיס איתן לפיתוח מוצלח של המיזם החדש שלך! לפני הקמת מיזם חדש או הרחבת מיזם קיים חובה לבחון לעומק את הפוטנציאל העסקי... (קרא עוד...)


* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha