נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : חברות בקשיים

הבראת חברות בקשיים

תכניות הבראה נדרשות כאשר הכנסותיו של העסק נמוכות מהוצאותיו לאורך זמן, משמע כשהעסק בהפסדים מתמשכים. בהנחה שקיימת הצדקה כלכלית לקיומו של העסק (דבר הטעון בדיקה), עיקר פעילותינו מתמקדת בביצוע המהלכים הבאים: בדיקת מקור... (קרא עוד...)

יניב רוסו, מנכ"ל, יועץ עסקי | מומחה בתחום הבראת חברות| אופק ייעוץ עסקי

מהנדס תעשייה וניהול (B.Sc) ומוסמך במנהל עסקים (M.B.A). מומחה להבראת עסקים ולגיבוש תוכניות עסקיות. יזמות וניהול ליניב 20 שנות ניסיון בהן יזם, הקים וניהל בהצלחה עסקים מתחומים מגוונים. בכלל זה הקים והיה שותף לניהול של מפעל יצרני... (קרא עוד...)

הערכת שווי חברות

הערכת שווי של חברה נדרשת בעיקר על מנת לאפשר גיוס משקיע או קונה, או לצורך גיוס מימון עבורה. השירות שלנו בתחום זה כולל ניתוח של מצבה הכספי של החברה, נכסיה, התחייבויותיה, תוצאות פעילותה, ותחזית תזרים המזומנים שהיא מסוגלת... (קרא עוד...)

אופק בר יעוץ עסקי ~ ייעוץ עסקי | הבראת חברות | חברות בקשיים

  תוכנית הבראה: חבל ההצלה האחרון של עסק המצוי בקשיים פיננסיים - הבראת חברות מרבית בעלי העסקים מתעוררים לצורך בגיבוש תוכנית הבראה בדקה ה- 90, כאשר המצב כבר כמעט ללא שליטה, הבנקים מראים סימני עצבנות, הספקים מפנים עורף,... (קרא עוד...)

10 כללים להכנת תוכנית עיסקית

הכלליםתוכנית עיסקית, כשמה כן היא, מיועדת להוות הבסיס לתכנון מיזם חדש, פעילות חדשה בעסק קיים או הקמת עסק חדש. לפני כניסה לעסק חדש או לפעילות חדשה, רצוי מאד לבחון את פוטנציאל העסק או הפעילות באמצעות בניית תוכנית עיסקית... (קרא עוד...)

אופק עסקי| הדרך הבטוחה להתפתחות ארגונית

ייעוץ עסקי - הדרך הבטוחה להתפתחות ארגונית התפתחות ארגונית נועדה לשפר את ההישגים של חברות או עסקים ובהתמודדות עם שינויים ארגונים חיוניים בתוך החברה ומחוצה לה. פיתוח ארגוני נועד לאפשר לכל ארגון או חברה לשמור על יציבות... (קרא עוד...)

ניהול עסק - תמרורי אזהרה | אופק ייעוץ עסקי

ניהול עסק: תמרורי אזהרה - לקראת משבר... שיחת הטלפון מהבנקאי- Wake Up Callיזמים רבים מוצאים עצמם ביום מן הימים, לאחר שנות עבודה רבות, אינטנסיביות וקשות במצב בו העסק שלהם מדשדש במקום, מסרב לנוע קדימה ובמקום זאת נע בכבדות במעלה... (קרא עוד...)

כיצד מגבשים תכנית עסקית | אופק ייעוץ עסקי

שלב ראשוני- בחינת התנאים הקריטיים להצלחה   לכל עסק, בכל תחום, יש מספר תנאים קריטיים שאמורים להתמלא על מנת שהיוזמה תצליח. האם אתם יודעים מהם? האם אתם עומדים בהם? בחינת תנאים קריטיים להצלחת תכנית עסקית   לכל מהלך עסקי... (קרא עוד...)

אודות אופק עסקי

אופק עסקי מתמחה בהבראת עסקים ובגיבוש תוכניות עסקיות   תוכנית עסקיתלא לכל מיזם ולא לכל עסק יש זכות קיום. הסיבות לכך רבות – העדר היתכנות טכנולוגית או עסקית, העדר ניסיון של היזם, חוסר בשלות של השוק ועוד. הבשורה... (קרא עוד...)

אופק עסקי | ייעוץ ארגוני - חיצוני או פנימי?

יעוץ ארגוני - חיצוני או פנימי? ייעוץ ארגוני הינו תחום מקצועי שבמסגרתו נבחנים הארגון, היחסים והתהליכים המתקיימים בו. מטרתו של היעוץ לאבחן את המצב על מנת להביא לשינוי ולשיפור המצב הקיים, לייעל ולהצמיח את הארגון, וליצור... (קרא עוד...)

ניהול תזרים מזומנים | אופק ייעוץ עסקי

ניהול תזרים מזומנים - חובה בכל עסק!כלי ניהול ובקרה רבים ומגוונים מוצעים בשוק לניהול מקצועי של העסק אולם כלי לניהול תזרים מזומנים הינו מהחשובים שבהם אם לא החשוב ביותר. למרבית סוגי העסקים, ניהול תזרים מזומנים מהווה תנאי... (קרא עוד...)

עוד דברים שחשוב לדעת |אופק ייעוץ עסקי 3

מקורות מידע עסקי בינלאומי קריטיים להצלחת העסק לא מעט עסקים ישראליים הפעילים בשווקים בינלאומיים מקבלים החלטות עסקיות חשובות, שלא על בסיס מודיעין עסקי מוצק והדבר מוביל לעיתים לכישלון בחדירה לשוק או בהתמודדות מול מתחרים... (קרא עוד...)

pixel31

pixel31 מקורות מידע עסקי בינלאומי קריטיים להצלחת העסק לא מעט עסקים ישראליים הפעילים בשווקים בינלאומיים מקבלים החלטות עסקיות חשובות, שלא על בסיס מודיעין עסקי מוצק והדבר מוביל לעיתים לכישלון בחדירה לשוק או בהתמודדות מול... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית לסטארט-אפ | אופק ייעוץ עסקי

תוכנית עסקית לסטארט-אפהכנת תוכנית עסקית היא עניין מורכב, הדורש הבנה רב תחומית, ניסיון פרקטי ויכולת ניתוח וחילוץ העיקר מהטפל. על מנת לכתוב תוכנית עסקית מקצועית נדרשת מומחיות בשיווק וערוצי הפצה, תפעול ולוגיסטיקה, כספים... (קרא עוד...)

שירותי שיווק עסקים במיקור חוץ

שיווק בעסקים בינוניים-קטנים: ציון נכשל פעילות שיווקית הינה קריטית עבור כל עסק שמעוניין להצליח בטווח הארוך. לא ניתן להתייחס לפעילות שיווקית כהוצאה של העסק אלא כהשקעה לצורך יצירת ביקוש והכנסות בעתיד. עסקים גדולים עם... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית

גיבוש תכנית עסקית למטרת בחינת רעיון, יוזמה, או פעילות עסקית מהותית (כגון כניסה לתחומי פעילות חדשים, מיזוגים, רכישת חברות/פעילויות). התכנית העסקית כוללת את כל המרכיבים הקריטיים, הנדרשים לצורך יישום מוצלח של יזמה, רעיון או... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית למיזמי אינטרנט

מיזם שעוסק או מתעתד לעסוק בעולם האינטרנט חייב לקחת בחשבון מכלול שלם של פרמטרים המהווים, כולם יחד וכל אחד לחוד, מקשה אחת שחייבת להשתלב ולנגן בהרמוניה ובאחידות. בהקמת מיזם אינטרנט, בין אם הוא בא לספק מענה לעולם התוכן... (קרא עוד...)

אופק עסקי

מוסמכת במנהל עסקים (M.B.A). מומחית לשיווק באינטרנט ולקידום אתרים ברשת. תחומי התמחותה של פני כוללים שיווק של שירותים, מוצרים ועסקים באמצעות תוכניות שותפים (affiliate marketing), מחקרי מילות מפתח, כתיבת תכנים שיווקיים, כתיבת תכנים... (קרא עוד...)

גל רז, שירותי חשבות במיקור חוץ

רואת חשבון מוסמכת (C.P.A), מוסמכת במנהל עסקים (M.B.A) שירותי חשבות (outsourcing) לעסקים וחברות קטנות ובינוניות אשר היקף הפעילות שלהן אינו מצדיק העסקת חשב in house. שירותי החשבות המקנים כלים ופתרונות יעילים לבעל העסק כוללים: ... (קרא עוד...)

אופק עסקי ~ ייעוץ עסקי, בניית תוכנית עסקית למינוף העסק להצלחה

אופק עסקי מתמחה בגיבוש תכנית הבראה, תוכנית עסקית   בניית תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת התוכנית תהווה בסיס איתן לפיתוח מוצלח של המיזם החדש שלך! לפני הקמת מיזם חדש או הרחבת מיזם קיים חובה לבחון לעומק את הפוטנציאל העסקי... (קרא עוד...)


* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha