נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : ייעוץ עיסקי

10 כללים להכנת תוכנית עיסקית

הכלליםתוכנית עיסקית, כשמה כן היא, מיועדת להוות הבסיס לתכנון מיזם חדש, פעילות חדשה בעסק קיים או הקמת עסק חדש. לפני כניסה לעסק חדש או לפעילות חדשה, רצוי מאד לבחון את פוטנציאל העסק או הפעילות באמצעות בניית תוכנית עיסקית... (קרא עוד...)

יניב רוסו, מנכ"ל, יועץ עסקי | מומחה בתחום הבראת חברות| אופק ייעוץ עסקי

מהנדס תעשייה וניהול (B.Sc) ומוסמך במנהל עסקים (M.B.A). מומחה להבראת עסקים ולגיבוש תוכניות עסקיות. יזמות וניהול ליניב 20 שנות ניסיון בהן יזם, הקים וניהל בהצלחה עסקים מתחומים מגוונים. בכלל זה הקים והיה שותף לניהול של מפעל יצרני... (קרא עוד...)

העסק שלי מתפקד טוב אבל לא מתפתח מה עליי לעשות | אופק ייעוץ עסקי

מה עליי לעשות?יניב רוסו, העיר TheMarker28/03/2008 לעסק קיים, בשונה מעסק בהקמה עומד יתרון מהותי וחשוב, הנכסים שצבר - מוצרים, קהל לקוחות ומוניטין. חשיבה שיווקית נכונה תאפשר לו למנף את אלו כדי להרחיב בקלות יחסית את היקף הפעילות... (קרא עוד...)

הטעיית תזרים המזומנים על הרווח והפסד של העסק | אופק ייעוץ עסקי

הטעיית תזרים המזומנים על הרווח והפסד של העסקיניב רוסו, העיר TheMarker7/03/2008עסקים רבים מתקשים לעמוד בתשלומים השוטפים בעוד רו"ח טוען כי הם מרוויחים. מנגד, אחרים יחושו שמצב העסק טוב יותר מכפי שהוא באמת ויתפתו להיכנס להרפתקאות... (קרא עוד...)

אילו סיכונים עומדים בפני עסק בצמיחה | אופק ייעוץ עסקי

הסיכונים העומדים בפני עסק בצמיחהיניב רוסו, העיר TheMarker14/03/2008 מרבית העסקים, קטנים כגדולים, החלו את דרכם ביזם בעל רעיון, חלום, נחישות, מוטיבציה וניסיון שצבר ממקומות עבודתו הקודמים. חלקם אף סחפו איתם מספר לקוחות אותם שרתו... (קרא עוד...)

מצב ההתחייבויות בבנק | אופק ייעוץ עסקי

האם מצב ההתחייבויות בבנק משקף את מצב העסק?יניב רוסו, העיר TheMarker18/04/2008 באין כלי ניהול ובקרה טובים ומהימנים ימצא עצמו בעל העסק נסמך על סימפטומים שאינם בהכרח מייצגים, ומהם יסיק לגבי מצבו הפיננסי. אחד העיקריים שבהם הוא מצב... (קרא עוד...)

מהי נקודת האיזון וכיצד היא מחושבת | אופק ייעוץ עסקי

נקודת האיזוןיניב רוסו, העיר TheMarker29/02/2008 נקודת האיזון הנה סך ההכנסה הנדרשת כדי לאזן את סך ההוצאות. הקו הדק העובר בין ההפסד לרווח, במקום שבו הרווח שווה להפסד שווה לאפס. לצורך חישוב נקודת האיזון נדרשים שני נתונים - סכום... (קרא עוד...)

ניהול עסק - תמרורי אזהרה | אופק ייעוץ עסקי

ניהול עסק: תמרורי אזהרה - לקראת משבר... שיחת הטלפון מהבנקאי- Wake Up Callיזמים רבים מוצאים עצמם ביום מן הימים, לאחר שנות עבודה רבות, אינטנסיביות וקשות במצב בו העסק שלהם מדשדש במקום, מסרב לנוע קדימה ובמקום זאת נע בכבדות במעלה... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית לסטארט-אפ | אופק ייעוץ עסקי

תוכנית עסקית לסטארט-אפהכנת תוכנית עסקית היא עניין מורכב, הדורש הבנה רב תחומית, ניסיון פרקטי ויכולת ניתוח וחילוץ העיקר מהטפל. על מנת לכתוב תוכנית עסקית מקצועית נדרשת מומחיות בשיווק וערוצי הפצה, תפעול ולוגיסטיקה, כספים... (קרא עוד...)

ניהול תזרים מזומנים | אופק ייעוץ עסקי

ניהול תזרים מזומנים - חובה בכל עסק!כלי ניהול ובקרה רבים ומגוונים מוצעים בשוק לניהול מקצועי של העסק אולם כלי לניהול תזרים מזומנים הינו מהחשובים שבהם אם לא החשוב ביותר. למרבית סוגי העסקים, ניהול תזרים מזומנים מהווה תנאי... (קרא עוד...)

10 טיפים בדרך להקמת עסק חדש | אופק ייעוץ עסקי

הטיפים10 טיפים בדרך להקמת עסק חדש: 1. זהה את שוק היעד, את קהל הלקוחות הפוטנציאלי. וודא כי הנך מכיר את מאפייניו, את צרכיו, את המוצרים והשירותים המתחרים העומדים לרשותו, את מוסר התשלומים הנהוג בענף ואת כל הפרמטרים... (קרא עוד...)

רב נוי

רב-נוי הנה חברה ותיקה, שעוסקת בשני העשורים האחרונים בגינון מקצועי של גגות ומרפסות. המעבר שעשתה מהגינון המוסדי לגינון הפרטי, במקביל לתמורות בשוק, הצריך שינויים רבים הן בגישה והן בדרכי הפעולה של העסק.   היועץ יניב רוסו... (קרא עוד...)

יעוץ וליווי שיווקי

במסגרת זו, אנו ממקדים את המאמץ להגדיל את חשיפת העסק לשווקים הרלוונטיים לו, ולהגדיל את שורת המכירות. הייעוץ והליווי השיווקי שלנו כולל את השירותים הבאים: קביעת פעולות השיווק הנדרשות ולוחות הזמנים לביצוען... (קרא עוד...)

ליווי פיננסי

ניתוח התוצאות הפיננסיות של העסק מהווה את אחד הנדבכים החשובים ביותר בניהול עסק, מלבדם יתקשה העסק לשרוד לאורך זמן ובוודאי להצליח. ניתוח דו"חות רווח והפסד, נקודת האיזון, תזרים מזומנים ותוכנית התקציב הינם מבין הכלים... (קרא עוד...)

הבראת חברות בקשיים

תכניות הבראה נדרשות כאשר הכנסותיו של העסק נמוכות מהוצאותיו לאורך זמן, משמע כשהעסק בהפסדים מתמשכים. בהנחה שקיימת הצדקה כלכלית לקיומו של העסק (דבר הטעון בדיקה), עיקר פעילותינו מתמקדת בביצוע המהלכים הבאים: בדיקת מקור... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית

גיבוש תכנית עסקית למטרת בחינת רעיון, יוזמה, או פעילות עסקית מהותית (כגון כניסה לתחומי פעילות חדשים, מיזוגים, רכישת חברות/פעילויות). התכנית העסקית כוללת את כל המרכיבים הקריטיים, הנדרשים לצורך יישום מוצלח של יזמה, רעיון או... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית למיזמי אינטרנט

מיזם שעוסק או מתעתד לעסוק בעולם האינטרנט חייב לקחת בחשבון מכלול שלם של פרמטרים המהווים, כולם יחד וכל אחד לחוד, מקשה אחת שחייבת להשתלב ולנגן בהרמוניה ובאחידות. בהקמת מיזם אינטרנט, בין אם הוא בא לספק מענה לעולם התוכן... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית מקצועית ואובייקטיבית

כשיזם מבקש לגבש תכנית עסקית הוא בדרך כלל מונע מהרצון לוודא שהרעיוןשהתווה 'מחזיק מים' ובעל פוטנציאל להרוויח ולעתים גם מהצורך בגיוס הון   10 גורמי המפתח להצלחתה של תוכנית עסקית: תוכנית עסקית טובה מתחילה בהגדרה... (קרא עוד...)

אופק עסקי

מוסמכת במנהל עסקים (M.B.A). מומחית לשיווק באינטרנט ולקידום אתרים ברשת. תחומי התמחותה של פני כוללים שיווק של שירותים, מוצרים ועסקים באמצעות תוכניות שותפים (affiliate marketing), מחקרי מילות מפתח, כתיבת תכנים שיווקיים, כתיבת תכנים... (קרא עוד...)

צור קשר

  טלפון 09-8353060דוא"ל: yaniv@ofek-bar.co.il * שם: * אימייל: טלפון: תוכן הפניה: Captcha... (קרא עוד...)


* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha