נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : לקוחות ממליצים

StoryBoard

אל יניב הגענו בשעה שהעסק שלנו היה בצומת משמעותית והיינו זקוקים להכוונה מהירה, פרקטית ונחושה. מישהו שישאל את השאלות הנכונות, יסתכל בעיניים אובייקטיביות על כל האינפורמציה והמספרים וייתן את חוות דעתו והרעיונות שלו על... (קרא עוד...)

שיפטאורגינייזר

לכבוד אופק-בר השקעות ויניב רוסו, רצינו להודות על התהליך שעברנו יחד. לקחת אותנו, שיפטאורגינייזר, חברה די בחיתוליה שמרגישה אבודה אל מול העולם העסקי הגדול והתובעני ושפכת אור. עברנו מספר לא מבוטל של פגישות בהן: "חתכת" אותנו... (קרא עוד...)

רב נוי

רב-נוי הנה חברה ותיקה, שעוסקת בשני העשורים האחרונים בגינון מקצועי של גגות ומרפסות. המעבר שעשתה מהגינון המוסדי לגינון הפרטי, במקביל לתמורות בשוק, הצריך שינויים רבים הן בגישה והן בדרכי הפעולה של העסק.   היועץ יניב רוסו... (קרא עוד...)

קראטה גוג'ו ריו

שלום יניב, תודה על העזרה, על הרעיון, על ההבנה של דברים שאני לא ראיתי. תודה על הסיוע המעשי! אני מצליח לעשות הרבה דברים שרציתי וגם לעמוד בהרבה דברים שחשבתי שאעמוד! עכשיו אני צריך להציב מטרות חדשות ומשימות חדשות. אני מאוד... (קרא עוד...)

TicketNet

לפני שנה זיהיתי הזדמנות לפתיחת עסק.עד אותו יום הייתי שכיר ולא היה לי שמץ של מושג איך מתחילים והכי חשוב איך יודעים האם שווה בכלל להיכנס להרפתקה כזו.באותו שלב הבנתי שאני חייב למצוא מישהו שיוכל לעזור ולייעץ לי ... (קרא עוד...)

RoaBar

שלום רב! שמי אבישי והנני יזם פרטי. פניתי ליניב מתוך מטרה לכתוב תוכנית עסקית עבור המיזם שלי. כחלק משיטוטי באינטרנט בחיפוש אחר יועץ עסקי נתקלתי באתר של יניב והחלטתי ליצור קשר. לאחר פגישה עם מספר לא קטן של יועצים נפגשתי עם... (קרא עוד...)

Profit

בספטמבר 2011 פנינו לחברת אופק בר השקעות בע"מ אל יניב רוסו, וזאת על מנת לבחון אפשרויות להתרחבות של העסק. הגענו עם מספר רעיונות, לפני שהתחלנו קודם כל יניב בחן את הפעילות העסקית הקיימת וניתח אותה בצורה יעילה, נכונה ויש לציין... (קרא עוד...)

10 כללים להכנת תוכנית עיסקית

הכלליםתוכנית עיסקית, כשמה כן היא, מיועדת להוות הבסיס לתכנון מיזם חדש, פעילות חדשה בעסק קיים או הקמת עסק חדש. לפני כניסה לעסק חדש או לפעילות חדשה, רצוי מאד לבחון את פוטנציאל העסק או הפעילות באמצעות בניית תוכנית עיסקית... (קרא עוד...)

הסכום הנדרש להקמת עסק והכלים העומדים לצורך כך

יניב רוסו, העיר TheMarker22/02/2008 אחת הסוגיות המהותיות ביותר בהן נתקל יזם בבואו להקים עסק חדש הנה סוגיית הסכום הנדרש לצורך ההקמה. רבים טועים לחשב את הסכום הנדרש להקמה לפי סך עלויות ההשקעה בציוד, ברכבים, בשיפוץ או ברכישת מבנה... (קרא עוד...)

הסכום הנדרש להקמת עסק והכלים העומדים לצורך כך

הסכום הנדרש להקמת עסק והכלים העומדים לצורך כךיניב רוסו, העיר TheMarker22/02/2008 אחת הסוגיות המהותיות ביותר בהן נתקל יזם בבואו להקים עסק חדש הנה סוגיית הסכום הנדרש לצורך ההקמה. רבים טועים לחשב את הסכום הנדרש להקמה לפי סך... (קרא עוד...)

ניהול עסק - תמרורי אזהרה | אופק ייעוץ עסקי

ניהול עסק: תמרורי אזהרה - לקראת משבר... שיחת הטלפון מהבנקאי- Wake Up Callיזמים רבים מוצאים עצמם ביום מן הימים, לאחר שנות עבודה רבות, אינטנסיביות וקשות במצב בו העסק שלהם מדשדש במקום, מסרב לנוע קדימה ובמקום זאת נע בכבדות במעלה... (קרא עוד...)

ניהול תזרים מזומנים | אופק ייעוץ עסקי

ניהול תזרים מזומנים - חובה בכל עסק!כלי ניהול ובקרה רבים ומגוונים מוצעים בשוק לניהול מקצועי של העסק אולם כלי לניהול תזרים מזומנים הינו מהחשובים שבהם אם לא החשוב ביותר. למרבית סוגי העסקים, ניהול תזרים מזומנים מהווה תנאי... (קרא עוד...)

האם להשקיע בפרסום ושיווק בתקופות קשות | אופק ייעוץ עסקי

האם להשקיע בפרסום ושיווק בתקופות קשות? יניב רוסו, העיר TheMarker 25/04/2008   מבנה ההוצאות של כל עסק כולל בתוכו מרכיבים שונים, חלקם גמישים יותר לשינוי וחלקם פחות. תקציב ההוצאה על שיווק ופרסום נמנה על הגמישים ואכן, בתקופות שבהן... (קרא עוד...)

pixel31

pixel31 מקורות מידע עסקי בינלאומי קריטיים להצלחת העסק לא מעט עסקים ישראליים הפעילים בשווקים בינלאומיים מקבלים החלטות עסקיות חשובות, שלא על בסיס מודיעין עסקי מוצק והדבר מוביל לעיתים לכישלון בחדירה לשוק או בהתמודדות מול... (קרא עוד...)

העסק שלי מתפקד טוב אבל לא מתפתח מה עליי לעשות | אופק ייעוץ עסקי

מה עליי לעשות?יניב רוסו, העיר TheMarker28/03/2008 לעסק קיים, בשונה מעסק בהקמה עומד יתרון מהותי וחשוב, הנכסים שצבר - מוצרים, קהל לקוחות ומוניטין. חשיבה שיווקית נכונה תאפשר לו למנף את אלו כדי להרחיב בקלות יחסית את היקף הפעילות... (קרא עוד...)

אילו סיכונים עומדים בפני עסק בצמיחה | אופק ייעוץ עסקי

הסיכונים העומדים בפני עסק בצמיחהיניב רוסו, העיר TheMarker14/03/2008 מרבית העסקים, קטנים כגדולים, החלו את דרכם ביזם בעל רעיון, חלום, נחישות, מוטיבציה וניסיון שצבר ממקומות עבודתו הקודמים. חלקם אף סחפו איתם מספר לקוחות אותם שרתו... (קרא עוד...)

10 טיפים בדרך להקמת עסק חדש | אופק ייעוץ עסקי

הטיפים10 טיפים בדרך להקמת עסק חדש: 1. זהה את שוק היעד, את קהל הלקוחות הפוטנציאלי. וודא כי הנך מכיר את מאפייניו, את צרכיו, את המוצרים והשירותים המתחרים העומדים לרשותו, את מוסר התשלומים הנהוג בענף ואת כל הפרמטרים... (קרא עוד...)

9אסטרטגיה ופיתוח עסקי

לכל עסק צריכה להיות אסטרטגיה. תפקידה של האסטרטגיה היא לתחם את המאמץ של העסק לצורך השגת מטרותיו, ולמקדו כך שיניב את מקסימום התוצרת. אסטרטגיה טובה תצליח גם ליצור בידול של העסק מעסקים אחרים, ובמקרים מסוימים להקנות לו כוחות... (קרא עוד...)

ליווי עסקים

מניסיוננו, קיומן של אסטרטגיה ושל תכנית עסקית (או תכנית פעולה) טובות, אינן מבטיחות הצלחה. הן מהוות רק שלב ראשון, מתוך מספר רב של שלבים, אותם יש לבצע על מנת להשיג את מטרות העסק. מרבית העסקים שאינם ממריאים, כושלים דווקא... (קרא עוד...)

לקוחות ממליצים

... (קרא עוד...)


* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha