נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : תוכנית הבראה

ניהול עסק - תמרורי אזהרה | אופק ייעוץ עסקי

ניהול עסק: תמרורי אזהרה - לקראת משבר... שיחת הטלפון מהבנקאי- Wake Up Callיזמים רבים מוצאים עצמם ביום מן הימים, לאחר שנות עבודה רבות, אינטנסיביות וקשות במצב בו העסק שלהם מדשדש במקום, מסרב לנוע קדימה ובמקום זאת נע בכבדות במעלה... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית לסטארט-אפ | אופק ייעוץ עסקי

תוכנית עסקית לסטארט-אפהכנת תוכנית עסקית היא עניין מורכב, הדורש הבנה רב תחומית, ניסיון פרקטי ויכולת ניתוח וחילוץ העיקר מהטפל. על מנת לכתוב תוכנית עסקית מקצועית נדרשת מומחיות בשיווק וערוצי הפצה, תפעול ולוגיסטיקה, כספים... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית

גיבוש תכנית עסקית למטרת בחינת רעיון, יוזמה, או פעילות עסקית מהותית (כגון כניסה לתחומי פעילות חדשים, מיזוגים, רכישת חברות/פעילויות). התכנית העסקית כוללת את כל המרכיבים הקריטיים, הנדרשים לצורך יישום מוצלח של יזמה, רעיון או... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית למיזמי אינטרנט

מיזם שעוסק או מתעתד לעסוק בעולם האינטרנט חייב לקחת בחשבון מכלול שלם של פרמטרים המהווים, כולם יחד וכל אחד לחוד, מקשה אחת שחייבת להשתלב ולנגן בהרמוניה ובאחידות. בהקמת מיזם אינטרנט, בין אם הוא בא לספק מענה לעולם התוכן... (קרא עוד...)

תוכנית עסקית מקצועית ואובייקטיבית

כשיזם מבקש לגבש תכנית עסקית הוא בדרך כלל מונע מהרצון לוודא שהרעיוןשהתווה 'מחזיק מים' ובעל פוטנציאל להרוויח ולעתים גם מהצורך בגיוס הון   10 גורמי המפתח להצלחתה של תוכנית עסקית: תוכנית עסקית טובה מתחילה בהגדרה... (קרא עוד...)

יניב רוסו, מנכ"ל, יועץ עסקי | מומחה בתחום הבראת חברות| אופק ייעוץ עסקי

מהנדס תעשייה וניהול (B.Sc) ומוסמך במנהל עסקים (M.B.A). מומחה להבראת עסקים ולגיבוש תוכניות עסקיות. יזמות וניהול ליניב 20 שנות ניסיון בהן יזם, הקים וניהל בהצלחה עסקים מתחומים מגוונים. בכלל זה הקים והיה שותף לניהול של מפעל יצרני... (קרא עוד...)

ניהול תזרים מזומנים | אופק ייעוץ עסקי

ניהול תזרים מזומנים - חובה בכל עסק!כלי ניהול ובקרה רבים ומגוונים מוצעים בשוק לניהול מקצועי של העסק אולם כלי לניהול תזרים מזומנים הינו מהחשובים שבהם אם לא החשוב ביותר. למרבית סוגי העסקים, ניהול תזרים מזומנים מהווה תנאי... (קרא עוד...)

הבראת חברות בקשיים

תכניות הבראה נדרשות כאשר הכנסותיו של העסק נמוכות מהוצאותיו לאורך זמן, משמע כשהעסק בהפסדים מתמשכים. בהנחה שקיימת הצדקה כלכלית לקיומו של העסק (דבר הטעון בדיקה), עיקר פעילותינו מתמקדת בביצוע המהלכים הבאים: בדיקת מקור... (קרא עוד...)

אודות אופק עסקי

אופק עסקי מתמחה בהבראת עסקים ובגיבוש תוכניות עסקיות   תוכנית עסקיתלא לכל מיזם ולא לכל עסק יש זכות קיום. הסיבות לכך רבות – העדר היתכנות טכנולוגית או עסקית, העדר ניסיון של היזם, חוסר בשלות של השוק ועוד. הבשורה... (קרא עוד...)

שיפטאורגינייזר

לכבוד אופק-בר השקעות ויניב רוסו, רצינו להודות על התהליך שעברנו יחד. לקחת אותנו, שיפטאורגינייזר, חברה די בחיתוליה שמרגישה אבודה אל מול העולם העסקי הגדול והתובעני ושפכת אור. עברנו מספר לא מבוטל של פגישות בהן: "חתכת" אותנו... (קרא עוד...)

TicketNet

לפני שנה זיהיתי הזדמנות לפתיחת עסק.עד אותו יום הייתי שכיר ולא היה לי שמץ של מושג איך מתחילים והכי חשוב איך יודעים האם שווה בכלל להיכנס להרפתקה כזו.באותו שלב הבנתי שאני חייב למצוא מישהו שיוכל לעזור ולייעץ לי ... (קרא עוד...)

RoaBar

שלום רב! שמי אבישי והנני יזם פרטי. פניתי ליניב מתוך מטרה לכתוב תוכנית עסקית עבור המיזם שלי. כחלק משיטוטי באינטרנט בחיפוש אחר יועץ עסקי נתקלתי באתר של יניב והחלטתי ליצור קשר. לאחר פגישה עם מספר לא קטן של יועצים נפגשתי עם... (קרא עוד...)

Profit

בספטמבר 2011 פנינו לחברת אופק בר השקעות בע"מ אל יניב רוסו, וזאת על מנת לבחון אפשרויות להתרחבות של העסק. הגענו עם מספר רעיונות, לפני שהתחלנו קודם כל יניב בחן את הפעילות העסקית הקיימת וניתח אותה בצורה יעילה, נכונה ויש לציין... (קרא עוד...)

הסכום הנדרש להקמת עסק והכלים העומדים לצורך כך

הסכום הנדרש להקמת עסק והכלים העומדים לצורך כךיניב רוסו, העיר TheMarker22/02/2008 אחת הסוגיות המהותיות ביותר בהן נתקל יזם בבואו להקים עסק חדש הנה סוגיית הסכום הנדרש לצורך ההקמה. רבים טועים לחשב את הסכום הנדרש להקמה לפי סך... (קרא עוד...)

שירותי שיווק עסקים במיקור חוץ

שיווק בעסקים בינוניים-קטנים: ציון נכשל פעילות שיווקית הינה קריטית עבור כל עסק שמעוניין להצליח בטווח הארוך. לא ניתן להתייחס לפעילות שיווקית כהוצאה של העסק אלא כהשקעה לצורך יצירת ביקוש והכנסות בעתיד. עסקים גדולים עם... (קרא עוד...)

יעוץ וליווי שיווקי

במסגרת זו, אנו ממקדים את המאמץ להגדיל את חשיפת העסק לשווקים הרלוונטיים לו, ולהגדיל את שורת המכירות. הייעוץ והליווי השיווקי שלנו כולל את השירותים הבאים: קביעת פעולות השיווק הנדרשות ולוחות הזמנים לביצוען... (קרא עוד...)

9אסטרטגיה ופיתוח עסקי

לכל עסק צריכה להיות אסטרטגיה. תפקידה של האסטרטגיה היא לתחם את המאמץ של העסק לצורך השגת מטרותיו, ולמקדו כך שיניב את מקסימום התוצרת. אסטרטגיה טובה תצליח גם ליצור בידול של העסק מעסקים אחרים, ובמקרים מסוימים להקנות לו כוחות... (קרא עוד...)

ליווי פיננסי

ניתוח התוצאות הפיננסיות של העסק מהווה את אחד הנדבכים החשובים ביותר בניהול עסק, מלבדם יתקשה העסק לשרוד לאורך זמן ובוודאי להצליח. ניתוח דו"חות רווח והפסד, נקודת האיזון, תזרים מזומנים ותוכנית התקציב הינם מבין הכלים... (קרא עוד...)

השקעות וגיוס משקיעים

מטבע הדברים, השירותים שלנו עומדים במרכזו של משולש: יזם, רעיון, השקעה.כשאנו מזהים התאמה בין היזם והרעיון, לבין משקיעים פוטנציאליים עמם אנו עובדים, אנחנו עורכים את החיבור.במקרים מסוימים, ועל פי מדיניותנו, אנו גם משקיעים... (קרא עוד...)

הערכת שווי חברות

הערכת שווי של חברה נדרשת בעיקר על מנת לאפשר גיוס משקיע או קונה, או לצורך גיוס מימון עבורה. השירות שלנו בתחום זה כולל ניתוח של מצבה הכספי של החברה, נכסיה, התחייבויותיה, תוצאות פעילותה, ותחזית תזרים המזומנים שהיא מסוגלת... (קרא עוד...)


* שם:
* אימייל:
טלפון:
Captcha